KOISHI SHOP

KOISHI SHOP, Údolní 11, 602 00 Brno, Česká Republika
Email: shop@koishi.cz
Telefon: +420 774 497 467
www.koishi-shop.cz

KOISHI SHOP

Pro všechny milovníky kvalitních potravin, delikates a specialit!

Můžete zde nakoupit nejen typické ingredience na sushi, jako správnou rýži a řasy, prvotřídní mirin, štiplavý zázvor nebo sójové a rybí omáčky nejrůznějších chutí, ale i saké, japonskou whisky NIKKA, jídelní hůlky, nádobí a další „nezbytnosti“ jako nudle Ramen nebo oblíbené japonské sladkosti.

O všech produktech jsme velmi dobře informováni a zakládáme si na naší schopnosti poradit Vám, případně zjistit další podrobnosti ke zboží, které Vás zajímá.

Kromě japonského sortimentu u nás najdete výběr čajů a doplňků americké značky TEA FORTE, která nabízí milovníkům čaje výbornou kvalitu a elegantní design.

Vybrat zde můžete i belgické čokolády značky Dolfin, která si zakládá na designovém obalu i na nevšedních kombinacích čokolády s kořením a ovocem.

Ať už plánujete vyrábět vlastnoruční sushi, pořádat soukromou či firemní ochutnávku vína a delikates nebo budete shánět dárek pro své blízké, KOISHI SHOP je tu pro Vás!

Využijte také dárkové poukazy:
na nákup v hodnotě 1 000 Kč

Otvírací doba
Út -Ne: 10:00 – 20:00 hod.
obslouží vás personál KOISHI restaurantu

Po: ZAVŘENO

Tel.: +420 774 497 467
Facebook: KOISHI SHOP
Email: shop@koishi.cz

Číslo je aktivní v otevírací době, v případě, že nezvedáme telefon pro velkou vytíženost personálu, prosím, zkuste volat později nebo zaslat sms. Budeme reagovat ihned, jakmile to bude možné. Děkujeme

Pro všechny milovníky kvalitních potravin, delikates a specialit!

Pro milovníky kvalitních potravin
KOISHI SHOP

KOISHI SHOP ve dvorním traktu restaurantu je pro vás otevřen již od roku 2009. Můžete zde nakoupit nejen typické ingredience na sushi, jako správnou rýži a řasy, prvotřídní mirin, štiplavý zázvor nebo sójové a rybí omáčky nejrůznějších chutí, ale i saké, japonskou whisky NIKKA, jídelní hůlky, nádobí a další „nezbytnosti“ jako nudle Ramen nebo oblíbené japonské sladkosti.

Dámy jistě potěší nabídka luxusní japonské kosmetiky Rice Force s blahodárnými hydratačními extrakty z japonské rýže. Jsme jedinou prodejnou na Moravě, která zastupuje značku Rice Force a nabízí kompletní poradenský servis.